Pasadena

Pomáhali sme priniesť na trh novú dámsku módnu značku a zároveň výrobcu produktov oblečenia a doplnkov. Sme radi že, sme mohli pokryť všetko.

Stratégia — Identita — E-shop — Produkcia — Copywriting — Merkantílie — Produktový dizajn

IDENTITA

Komunikácia značky vychádza z názvu značky, ktorý reprezentuje kalifornské mesto kvetov. Jemný symbol, telové farby a decentné písmo prinieslo na trh príjemnú značku pre dámy.

E-SHOP

Riešenie postavené na krásnej prezentácii produktov v spojení s čistými dizajnovými líniami a niektorými funkciami na mieru. Cieľom bolo vytvoriť jednoduché nakupovanie s príjemným estetickým zážitkom.

ateliérová produkcia

Elegancia, pôvab, komfort, ale aj zábava a hravosť komunikuje ateliérová fotoprodukcia, ktorej úlohou je dosiahnuť predaj a kvalitnú prezentáciu produktov značky Pasadena.

PROMO FOTOPRODUKCIA

Produkty použité v ich prirodzenom alebo tématickom prostredí, ale aj odvážne zasadenie produktov do priestorov, ktoré nie sú bežnými majú odkomunikovať cieľovým skupinám ich možnosti a použiteľnosť.

MERKANTÍLIE

Značka potrebovala pre svoje pôsobenie základné touchpointy, ktoré zákazníkom dotvárajú zažitok z celkového nákupu. Prezentačné materiály, produktový dizajn, obalový dizajn a mnoho ďalšieho.

,,Príjemná spolupráca. Perfektne odkomunikované so všetkými detailami. Presné pochopenie mojej predstavy.''

Zuzana Staňová
Founder PASADENA

Nový projekt

Ciele dosiahneme čoskoro
Ďalšie projekty

Vytvorme spolu niečo špeciálne