Monarchio

Značka unikátnych produktov vysokej kvality, ktorú sme od základov pomohli budovať reprezentuje kráľovskú starostlivosť o domácich miláčikov.

Stratégia — Identita — E-shop — Produkcia — Copywriting — Merkantílie — Produktový dizajn

IDENTITA

Identita značky vychádza z jemných línií a čistého čitateľného názvu. Symbolom značky sa stala ľalia, ktorú kráľovská rodina zobrazuje na mnohých dôležitých prvkoch a symboloch rodu.

E-SHOP

Jednoduché nakupovanie v nádhernom prostredí dizajnu značky. E-shop sme postavili na dominantných fotkách s nádhernými domácimi miláčikmi, ktorých sme zasadili do útulných produktov značky.

KOMUNIKÁCIE

Pripravovali sme vizuálne patterny, farebnosti, social media kit a ďalšie komunikačné pravidlá, vďaka ktorým je značka pripravená pôsobiť dlhodobo a konzistentne na viacerých európskych trhoch.

PRODUKTOVÝ DIZAJN

Pomáhali sme s prípravou a vizualizáciou návrhov pre hlavné produkty značky, ale aj ďalšie doplnkové materiály, s ktorými sa zákazníci dostanú do kontaktu počas nakupovania alebo po nákupe.

PRODUKCIA

Realizovali sme fotoprodukciu, ktorej úlohou bolo oživiť značku v reálnom prostredí. A taktiež ateliérové fotenie, ktoré vytvorilo obsah pre podstránky detailov produktov.

,,Vaša kreativita a profesionalita zohrali kľúčovú úlohu pri realizácii mojej vízie. Som vďačná za vašu výnimočnú prácu a vynikajúcu spoluprácu. Bez vás by som to nezvládla.''

Eva Belišová
Founder MONARCHIO

Nový projekt

Ciele dosiahneme čoskoro
Ďalšie projekty

Vytvorme spolu niečo špeciálne