Preshow Dance Championship

Pre oficiálne majstrovstvá Slovenska medzinárodnej tanečnej organizácie sme pripravovali kompletnú komunikáciu, ktorú zažilo tisíce tanečníkov.

Stratégia — Identita — Web — Copywriting — Merkantílie — Produktový dizajn

IDENTITA

Nadizajnovali sme jednoduchý a čitateľný názov podujatia a použili sme ho v spojení s výraznými tvarmi a farbami, ktoré definujú komunikačný tón a dynamickú emóciu pre celé podujatie.

WEBSTRÁNKA

Pripravovali sme dizajnový prezentačný web, ktorého úlohou bolo propagovať event, cieľovej skupine poskytovať dôležité informácie a lákať návštevníkov na kvalitný športovo-kultúrny zážitok.

KAMPAŇ A PRODUKCIA

Na kampaňovú komunikáciu v online a offline priestore sme využili domácich úspešných tanečníkov, ktorí reprezentujú Slovensko na svetovej úrovni a sú v tanečnej komunite známymi tvárami.

MERKANTÍLIE A VÝROBA

Event si vyžadoval prípravu množstva komunikačných touchpointov, s ktorými prišli do styku hostia, diváci aj súťažiaci. Diplomy, poháre, bannery, fotosteny, merch a ďalšie.

BUDÚCNOSŤ

Všetky detaily a výstupy podujatia boli tvorené s dlhodobým zámerom zorganizovať pod touto značkou medzinárodné podujatia aj s víziou organizovania oficiálnych Majstrovstiev sveta.

,,Spolupráca bola pre nás obrovskou pomocou a som veľmi rada, že som urobila také dobré rozhodnutie. Výsledok stojí za to.''

Ingrid Fabian
Founder PRESHOW CHAMP

1400

Zúčastnených tanečníkov

24

Tanečných škôl a klubov
Ďalšie projekty

Vytvorme spolu niečo špeciálne